Vyžití v blízkém okolí

Koupání s dětmi

Koupání v letním období je možné v blízké Jablonecké přehradě, která je známá velmi čistou vodou z horských pramenů a místních říček. A díky písečným plážím, které mají mírný vstup do vody je ideálním místem pro koupání se s dětmi během parných letních dnů. Další možností je městský plavecký bazén, který leží v blízkosti Jablonecké přehrady. Bazén svým návštěvníkům nabízí 8 plaveckých drah, 2 tobogány, umělé vlnobití, divokou řeku, vodní clonu, parní komory, saunu a solária. A v případě, že se Vám nebude chtít cestovat, tak můžete zvolit bazén na zahradě před apartmány.

Turistika

V blízkosti našeho ubytování je možnost se napojit na trasy Jizerské magistrály, které turistům v letním období nabízejí více jak 170 km cykloturistických tras a v zimním období je zde přes 170 km upravovaných běžeckých tratí. Díky velkému počtu tras si zde vybere opravdu každý.

Turistické cíle v okolí

Josefově dole vzdáleném cca 5km jsou vodopády Jedlová, které mohou být příjemným cílem nejednoho výletu a odtamtud je možné pokračovat kamkoli třeba směrem do Jizerských hor. 

Zajímavým tipem na výlet může být bobová dráha v Janově nad Nisou.

Město Liberec, které se nachází v Lužickém pohoří, jehož nejznámějším vrcholem je Ještěd. Na Ještědu se nachází zimní středisko se skokanskými můstky a řadou sjezdovek. Na nejvyšším bodě vrcholu je restaurace s vyhlídkou na kterou můžete dojet lanovou dráhou či autem. V Liberci můžete také navštívit ZOOLOGICKOU zahradu, Botanickou zahradu, TIPSPORT ARENU či největší zábavní centrum v České republice - Babylon. V Babylonu můžete navštívit: lunapark, aquapark, nákupní městečko, wellnes centrum, bowling, IQ park, restaurace, kavárny a kasino.

Město Jablonec nad Nisou, které nabízí neméně sportovních a zábavních příležitostí jako jsou přehrada, plavecký bazén, sportovní areál Břízky, městský zimní stadion či několik rozhleden v okolí (Černá studnice, Bramberk, Petřín, Štěpánka). 

 

 


Kontakt

Adamcová Radka

Janov nad Nisou 79
Janov nad Nisou
46811


Mobil: +420 721 428 219
Telefon: +420 483 380 174